Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s našim používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Môže vám virtuálna kancelária znížiť náklady?

SEO Text

Pri podnikaní môžete ušetriť na milión spôsobov. Napríklad si kúpite toner HP CF283 a budete tlačiť takmer donekonečna, budete optimalizovať svoje dane cez onshore spoločnosť alebo si jednoducho prenajmete virtuálnu kanceláriu.

 
Reklama

Väčšina začínajúcich podnikateľov nevlastní žiadnu nehnuteľnosť, na ktorú by mohla zapísať sídlo svojej firmy v obchodnom registri, a preto si prenajímajú drahé kancelárie za stovky eur mesačne. Aj keď ich nepotrebujú, pretože pracujú z domu alebo v teréne. Existuje však spôsob, vďaka ktorému nebudete platiť za niečo, čo nepotrebujete. Áno, je ním virtuálne sídlo.

Ako funguje virtuálna kancelária

Virtuálne kancelárie v Bratislave majú veľkú výhodu – sú na lukratívnych adresách, vďaka ktorým získate prestíž. Ich cena sa začína už od 11 €/mesiac, ide však o dlhodobý prenájom, takže sa nemusíte obávať, že si po pár mesiacoch budete musieť začať hľadať nové miesto. Virtuálna kancelária je prakticky iba adresa, ktorú si zapíšete do obchodného registra. Dostanete k nej však služby ako prevzatie pošty, informovanie o zásielke SMS či mailom, na adrese je k dispozícii taktiež konferenčná miestnosť, v ktorej môžete rokovať so svojim obchodným partnerom.

Pre koho sú vhodné virtuálne kancelárie

Virtuálne kancelárie nie sú vhodné pre podnikateľov, ktorí potrebujú pre seba a svojich zamestnancov skutočné kancelárske priestory. No je výhodná pre:

  • zahraničných podnikateľov, ktorí chcú mať sídlo v Bratislave, no nepotrebujú mať kancelárske priestory. Pre nich sú vhodné aj ready made spoločnosti, ktoré urýchlia ich vstup na nový trh.
  • začínajúci podnikatelia, ktorí ešte nemajú vytvorené meno, vďaka prestížnym adresám získajú určitú prestíž, ktorá sa im v začiatkoch zíde
  • podnikatelia, ktorí nepotrebujú kancelárske priestory, no potrebujú sídlo spoločnosti, ktoré musí mať každý podnikateľ zapísané v ORSR
Patríte do tejto skupiny? O virtuálnej kancelárii by ste mali minimálne porozmýšľať.
 
 
Sdílení a tisk
   
 

finance.cz finance.sk firemnifinance.cz studentskefinance.cz peniaze.sk fondy.sk uroky.sk Register mf.cz